W obecnej chwili Nasza Firma posiada 10 sztuk karabinów firmy Battlefield Sports w technologii S.A.T.R:

P90


Klasa Broni: Broń ogólnego przeznaczenia

Zalecane miejsca użytkowania: Tereny otwarte w dzień i w nocy, lasy, tereny miejskie, pomieszczenia zamknięte.

Waga: 2.7 kg

Zasięg: do 170 m

Karabin idealny do odgrywania scenariuszy w klimacie Sci-Fi takich jak np: StarGate SG1. Stanowi on klasę samą w sobie i zapewnia niespotykany poziom realizmu w rozgrywce. Rewelacyjnie sprawdza się również przy wszystkich scenariuszach o charakterze militarnym.

 

Cechy:

• Technologia S*A*T*R

• Najbardziej zaawansowane sensory optyczne dostępne w Battlefield Sports

• Emiter podczerwieni

• Wygaszająca się przy strzale kropka kolimatora imitująca odrzut broni

 

Kolor: czarny

Wyposażenie dodatkowe: Luneta z celownikiem laserowym

Czym jest  S.T.A.R?

S.A.T.R jest nowym, przełomowym systemem Battlefield Sports.

Przekazuje on graczom w czasie rzeczywistym informacje o trafieniach i poziomie ich celności. Sędzia ma możliwość rozpoczęcia, zakończenia lub zawieszenia rozgrywki na bardzo dużym terenie przy użyciu pistoletu sędziowskiego działającego w technologii bezprzewodowej. Istnieje również funkcjia użycia dowolnego karabinu jako pistoletu sędziowskiego, co daje możliwość ustawiania poziomu życia graczy, poziomu trudności rozgrywki, ranienia lub uśmiercania graczy za przewinienia podczas rozgrywki i wiele innych ciekawych funkcji.

Każdy karabin ma obecnie wgranych 15 języków i może być użyty jako jedna z 69 różnych broni, każda o specyficznych dla siebie charakterystykach, takich jak ilość amunicji, dźwięk czy czas przeładowania. Istnieje również możliwość ustalenia tych charakterystyk indywidualnie dla każdej broni. Technologia ta zrewolucjonizowała doznania graczy na polu walki. Z S.A.T.R ...wszystko jest lepsze!